Hudební obor

Dechový soubor

Dechový soubor navštěvují žáci hrající na příčnou flétnu, klarinet a trubku. V tomto obsazení nacvičují různé skladby všech žánrů (polky, valčíky, evergreeny, populární skladby, filmové melodie). Díky dobrému přístupu dětí zde panuje příjemná atmosféra. Žáci sem chodí rádi, protože vědí, že si tu prohloubí své hráčské dovednosti získané v hodinách individuální výuky.

Soubor pravidelně vystupuje na koncertech naší ZUŠ a rozdává radost našim starším spoluobčanům v domovech důchodců.

Přivítáme každého žáka na dechový nástroj, který by chtěl hrát společně s ostatními a doufáme, že se soubor v příštích letech ještě rozroste.

Dechový soubor vedl Petr Matoušek.

Soubor ukončil svoji činnost v červnu 2013. Na jeho činnost navázal Fletruak Orchestra.

Videoklip Chattanooga Choo Choo

Vánoční koncert 2008 Vánoční koncert 2008 Vánoční koncert 2008