Oznámení
25.04.2024 11:34
V pondělí 29. dubna jsou zrušeny úřední hodiny ředitelny.
Klavírní přehlídka - PIANOFORTE PER TUTTI
18.04.2024 11:32
11. a 12. dubna 2024 - ZUŠ Příbor
Aneta Jirovská a Kateřina Kunstová (čtyřruční hra) ze třídy Věry Havelkové - bronzové pásmo
Gratulujeme k tomuto umístění
Vedení ZUŠ
Oznámení
V týdnu 15. -19. dubna jsou zrušené úřední hodiny ředitelny.
Oznámení
14.04.2024 18:00
V týdnu 15. -19. dubna jsou zrušené úřední hodiny ředitelny.
Děkujeme za pochopení.
Přijímáme nové žáky
Obor hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický
PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK DO 21. DUBNA 2024
Přijímací zkoušky 2. – 10. května 2024
Informace najdete zde Přijímací zkoušky
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
11. dubna 2024 – ZUŠ Jihlava
VÝSLEDKY – žáci naší ZUŠ
II. kategorie – hra na violoncello
Judita Šislerová (BcA. Petr Stupka) – 2. místo
X. kategorie – hra na housle
Petra Konečná (Mgr. Vít Coufal) – 1. místo
Zvláštní cena pro školy
za mimořádný klavírní doprovod MgA. Karolíně Coufalové
Výsledková listina - krajské kolo - smyčcové nástroje
Blahopřejeme k dosaženým výsledkům všem soutěžícím a jejich pedagogům.
Děkujeme za přípravu na soutěž a výbornou reprezentaci naší ZUŠ v krajském kole soutěže.
Přijímáme nové žáky
08.04.2024 9:39
Obor hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický
PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK DO 21. DUBNA 2024
Přijímací zkoušky 2. – 10. května 2024
Informace najdete zde Přijímací zkoušky
Ocenění
03.04.2024 10:10
2. dubna 2024 byl Řádem bílé křídy, který uděluje Město Třebíč pracovníkům škol, oceněn kolega Jaromír Janata.
Gratulujeme a přejeme další pracovní úspěchy.
Změna úředních hodin ředitelny
27.03.2024 11:05
Středa 27. března - 9:00 – 11:00, 15:00 – 17:00
Velikonoční prázdniny
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - 28. BŘEZNA – 1. DUBNA
Všechna pracoviště ZUŠ jsou po dobu prázdnin uzavřena.
Přejeme pěkné prožití velikonočních svátků.
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír
25. a 26. března 2024 – ZUŠ Jihlava
VÝSLEDKY – žáci naší ZUŠ
I. kategorie
Vít Vlašín (PhDr. Jarmila Procházková Ph.D.) – 2. místo
Marek Vašíček (Mgr. Vít Košíček) – 3. místo
II. kategorie
Julie Hlouchová (Mgr. Ivana Smolová) – 2. místo
IV. kategorie
Karin Jedličková (Mgr. Vít Košíček) – 3. místo
VIII. kategorie
Tadeáš Pejzl (Soňa Němcová) – 1. místo
Magdaléna Matějková (Mgr. Ivana Smolová) – 2. místo
IX. kategorie
Jakub Března (Mgr. Vít Košíček) – 2. místo
* zvláštní cena za interpretaci skladby
Výsledková listina - krajské kolo - klavír
Blahopřejeme k dosaženým výsledkům všem soutěžícím s jejich pedagogům.
Děkujeme za přípravu na soutěž a výbornou reprezentaci naší ZUŠ v krajském kole soutěže.
Změna úředních hodin ředitelny
22.03.2024 11:28
Středa 27. března - 9:00 – 11:00, 15:00 – 17:00
Velikonoční prázdniny
velikonoční prázdniny - 28. března – 1. dubna
Všechna pracoviště ZUŠ jsou po dobu prázdnin uzavřena.
Přejeme pěkné prožití velikonočních svátků.
ZMĚNA ÚŘEDNÍCH HODIN ŘEDITELNY
18.03.2024 8:46
Středa 20. března - 9:00 – 11:00, 13:00 – 15:00
Krajské kolo soutěžní přehlídky literárně-dramatického oboru
15.03.2024 8:27
13. března 2024 – Pelhřimov
VÝSLEDKY
Soutěžní kategorie 6.1 – Přednes - V. kategorie
Michael Holík (Marika Indrová) – stříbrné pásmo
Ella Jedličková (Marika Indrová) – bronzové pásmo
Markéta Matějková (Marika Indrová) – bronzové pásmo
Soutěžní kategorie 6.2 - Dramatický výstup - V. kategorie
Kristýna Tůmová (Michal Lukáč) – bronzové pásmo
Výsledková listina - krajské kolo - soutěžní přehlídka LDO
Blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme žákům a jejich pedagogům za přípravu
a reprezentaci naší ZUŠ v krajském kole soutěže.
Sledujte nás nově na Instagramu
12.03.2024 11:47
Sledujte nás
Přijímáme nové žáky
Obor hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický
PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK DO 21. DUBNA 2024
Přijímací zkoušky 2. – 10. května 2024
Informace najdete zde Přijímací zkoušky