Taneční obor

2020/2021

Vyhlášení soutěží ZUŠ pro rok 2020 -2021 je zatím v jednání.


2019/2020

V souvislosti s pandemií koronaviru byly všechny soutěže konané od 11. března 2020 zrušeny.


Taneční soutěž Naruby

30. listopadu – 1. prosince 2019 – Brno – Divadlo na Orlí

Taneční obor – Mgr. Šárka Nohová

Kategorie od 16 let - klasický tanec

Eliška Hnízdilová a Natálie Honsová – 1. místo


Soutěž mladých talentů – Sedmikvítek

29. listopadu – 1. prosince 2019 – Okříšky

TS Arabes - Mgr. Marika Indrová

juniorky 1 - Příběh dívky z obrazu - 1. místo; TS Arabes - junioři 3+4 - Kdyby... - 1. místo, Oslava ženskosti - 2. místo


2017/2018


Okresní kolo soutěžní přehlídky ZUŠ tanečního oboru

9. března 2018 – Třebíč - Divadlo Pasáž

Postupy do krajského kola
  • Arabes D2 /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes – D3balet /Bc. Zuzana Glabasňová/
  • Arabes - Junioři 1 /Bc. Martina Krutišová/
  • Arabes J2  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes J3  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Skupina JL /Mgr. Šárka Nohová/
Návrhy na postup do krajského kola
  • Bajdyšek /Mgr. Šárka Nohová/
  • Skupina J /Adéla Veškrnová, DiS/

Výsledková listina - okresní taneční přehlídka


Taneční soutěž – Naruby

1. a 2. prosince 2017 – Brno

TS Arabes – Mgr. Marika Indrová, Bc. Zuzana Glabasňová, Bc. Martina Krutišová

kategorie děti 5 - 10 let, moderní tanec na vážnou hudbu

skupiny - Kam zmizely barvy - děti 3/Arabes - 2. místo

kategorie 16 a více let, moderní tanec na vážnou hudbu

sólo - Big Difference - Bartoloměj Indra/Arabes - 3. místo

kategorie 16 a více let, moderní tanec na vážnou hudbu

skupiny – Nahouby – hlavní/Arabes - 3. místo


2016/2017


The Best Dance Cup

1. dubna 2017 - Žďár nad Sázavou

Arabes -  Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

Junioři, parketové kompozice - Úhel pohledu - 2. místo

Hlavní, parketové kompozice - Proč! - 3. místo

Hlavní, show formace - Náš zákazník, náš pán - 2. místo


3. ročník taneční soutěže Naruby

28. října 2016 – Divadlo v Orlí – Brno

TS Arabes - Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková, Bartoloměj Indra a Mgr. Marika Indrová

junioři – skupiny - U nás ve Strašákově - 1. místo, Krok do neznáma - 2. místo

junioři – sóla - Síla přežít - Bartoloměj Indra - 3. místo