568 841 212
Masarykovo nám. 1313
674 01 Třebíč
IČ: 70283338
ID dat. schránky: m3pkb9b

Soutěže

 

2019/2020

V souvislosti s pandemií koronaviru byly všechny soutěže konané od 11. března 2020 zrušeny.

 

Literárně dramatický obor

 

Přehlídka literárně dramatického oboru ZUŠ 

Třebíč, Náměšť nad Oslavou

27. února 2020 - ZUŠ Třebíč

Kategorie – přednes

Zlaté pásmo s postupem do krajského kola - Barbora Dvořáková, Justýna Indrová, Kateřina Straková /Mgr. Marika Indrová/; Ella Jedličková, Tomáš Svoboda, Viktorie Janková /Marta Chládková, DiS/

Zlaté pásmo - Vojtěch Šlechta /Marta Chládková, DiS/

Stříbrné pásmo - Aneta Čtveráčková, Ester Marečková /Mgr. Marika Indrová/; Daniel Hakl, Babeta Donée, Karolína Daňhelová /Marta Chládková, DiS/

Kategorie – dramatický výstup

Zlaté pásmo s postupem do krajského kola - Jan Míšek, Kateřina Pelikanová /Marta Chládková, DiS/

 

Hudební obor

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

3. března 2020 – ZUŠ Třebíč

Hra na klavír - sólo

1. místo s postupem - Magdaléna Matějková, Sára Hlouchová /Mgr. Ivana Smolová/; Jana Švaříčková /Mgr. Vít Košíček/; Jana Mušková /Soňa Němcová/

1. místo - Metoděj Honzík /Lenka Zerzánková dipl. um./; Barbora Lojdová  /Mgr. Ivana Smolová/; Jakub Března, Tomáš Chvátal /Mgr. Vít Košíček/; Alena Mušková /Soňa Němcová/

2. místo - Julie Bilíčková /Bohumila Hanzalová/; Boris Honzík, Kristýna Tomanová, Kateřina Kunstová /Věra Havelková/; Veronika Dokulilová, Richard Vojtan, Nikola Kopečná, Barbora Vojtanová /Lenka Zerzánková dipl. um./; Jolana Zerzánková /Eva Vaňková dipl. um./; Aneta Lojdová, Magdaléna Nohová /Renata Kucharská/

Hra na klavír – duo

1. místo s postupem - Alena Mušková, Jana Mušková /Soňa Němcová/

1. místo - Jan Hurdík, Aneta Hurdíková /BcA. Radka Hajšelová/

Výsledková listina - okresní kolo - klavír

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

26. února 2020 – ZUŠ Hrotovice

1.místo s postupem – hra na housle - Veronika Velková, Hana Smolová /Jakub Lojda, DiS/

1.místo – hra na housle - Filip Chlupáček /Jakub Lojda, DiS/; Anna Krejčí /Karla Ošmerová/; Jana Tesáková / Mgr. Šárka Velková/

2. místo – hra na housle - Dorota Katovská /Mgr. Šárka Velková; Hana Kroupa /Karla Ošmerová/; Eliška Vejvodová, Kateřina Vejvodová /MgA. Eva Kotrbová/; Petra Konečná /Mgr. Vít Coufal/

1.místo – hra na violoncello - Benedikt Havlena /BcA. Petr Stupka/

Výsledková listina - okresní kolo - smyčcové nástroje

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

20. února 2020 – ZUŠ Třebíč

1.místo - Lucie Svobodová /Ladislava Havelková/; Tereza Budějovská, Daniela Kourková /Mgr. Petr Liška/; Pavel Novák, Linda Vejmelková, Nina Štefanovičová /Bc. Martin Pašek/

Výsledková listina - okresní kolo - hra na kytaru

 

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

13. února 2020 – Koncertní sál ZUŠ

1.místo s postupem – sólová hra na klavír

Metoděj Honzík, Veronika Dokulilová, Richard Vojtan, Nikola Kopečná, Barbora Vojtanová /Lenka Zerzánková dipl. um./; Julie Bilíčková /Bohumila Hanzalová/; Boris Honzík, Kristýna Tomanová, Kateřina Kunstová /Věra Havelková/; Magdaléna Matějková, Barbora Lojdová, Sára Hlouchová /Mgr. Ivana Smolová/; Jolana Zerzánková /Eva Vaňková dipl. um./; Jana Švaříčková, Jakub Března, Tomáš Chvátal /Mgr. Vít Košíček/; Jana Mušková, Alena Mušková /Soňa Němcová/; Aneta Lojdová, Magdaléna Nohová /Renata Kucharská/

2. místo – sólová hra na klavír

Veronika Batistová, Markéta Radvanová /Bohumila Hanzalová/

1.místo s postupem – klavírní dua

Jan Hurdík a Aneta Hurdíková /BcA. Radka Hajšelová/; Alena Mušková a Jana Mušková /Soňa Němcová/

Výsledková listina - školní kolo - hra na klavír

 

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

5. února 2020 – Koncertní sál ZUŠ

Hra na housle - 1. místo s postupem

Filip Chlupáček, Veronika Velková, Hana Smolová /Jakub Lojda, DiS/; Jana Tesáková, Dorota Katovská /Mgr. Šárka Velková/; Anna Krejčí, Hana Kroupa /Karla Ošmerová/; Eliška Vejvodová, Kateřina Vejvodová /MgA. Eva Kotrbová/

Hra na violoncello - 1. místo s postupem 

Tadeáš Lojda, Benedikt Havlena /BcA. Petr Stupka/

Výsledková listina - školní kolo smyčcové nástroje

 

Celorepublikové finále - Pionýrský Sedmikvítek

18. ledna 2020 – České Budějovice

Finále soutěže Pionýrský Sedmikvítek – Melodie - 3. místo Anna Chudobová ve hře na flétnu /Alice Matoušková/

 

školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

14. ledna 2020 – Koncertní sál ZUŠ

1. místo s postupem

Lucie Svobodová /Ladislava Havelková/; Kristýna Uchytilová /Jaromír Janata/; Tereza Budějovská, Daniela Kourková, Daniel Střítecký /Mgr. Petr Liška/; Pavel Novák, Nina Štefanovičová, Linda Vejmelková /Bc. Martin Pašek/

Absolutní vítěz školního kola - Daniel Střítecký

Výsledková listina - školní kolo - hra na kytaru

 

Taneční obor

 

Soutěž mladých talentů – Sedmikvítek

29. listopadu – 1. prosince 2019 – Okříšky

TS Arabes - Mgr. Marika Indrová

juniorky 1 - Příběh dívky z obrazu - 1. místo; TS Arabes - junioři 3+4 - Kdyby... - 1. místo, Oslava ženskosti - 2. místo

 

Taneční soutěž Naruby

30. listopadu – 1. prosince 2019 – Brno – Divadlo na Orlí

Taneční obor – Mgr. Šárka Nohová

Kategorie od 16 let - klasický tanec

Eliška Hnízdilová a Natálie Honsová – 1. místo

 

 

2018/2019

 

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

23. - 25. května 2019 - Soukromá ZUŠ D-MUSIC s.r.o. Kroměříž

II. kategorie

2. místo - Alex Mach /Vlasta Procházková/

VIII. kategorie

2. místo - Tomáš Chvátal /Miloš Elšík/

Výsledková listina - ústřední kolo EKN

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

25. dubna 2019 - ZUŠ Chotěboř 

1. místo s postupem do ústředního kola - Alex Mach /Vlasta Procházková/; Tomáš Chvátal /Miloš Elšík/

1. místo – Bořivoj Mach /Vlasta Procházková/; Michael Tušer /Miloš Elšík/; 1. místo – Erik Eis /Vlasta Procházková/  

2. místo – Dao Thi Mai Phuong /Věra Havelková/; Artur Staněk /Miloš Elšík/ 

Výsledková listina - krajské kolo - EKN

 

Újezdská notička – 9. ročník soutěže

27. dubna 2019 - Újezd u Brna.

6. kategorie – 2. místo - Barbora Vejvodová, Eliška Vejvodová, Kateřina Vejvodová /MgA. Eva Kotrbová/

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

10. dubna 2019 - ZUŠ Jihlava 

Smyčcová dua – II. kategorie

2. místo - Houslové duo Třebíč -  Zuzana Abrahámová, Hana Smolová /Mgr. Vít Coufal a Jakub Lojda, DiS/

Výsledková listina - krajské kolo - komorní hra smyčce

 

Krajská soutěžní přehlídka ZUŠ ve sborovém zpěvu

29. března 2019 – Národní dům – Třebíč

DPS Osmina a Resonance - Mgr. Helena Valová - 1. místo

Mgr. Helena Valová - zvláštní cena za interpretaci spirituálu Keep your Lamps.

Výsledková listina - krajská přehlídka pěvecké sbory

 

Celostátní Klavírní soutěž - Pianoforte per tutti

29. března 2019 – Příbor, Piaristický klášter

Komorní hra – 4. kategorie

2. místo – Barbora a Richard Vojtanovi /Věra Havelková/

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

21. března 2019 – ZUŠ J. V. Stamice, Havlíčkův Brod

2. místo - Flétnové trio - Tereza Hlouchová, Zuzana Matoušková, Petra Kalousková /Alice Matoušková/

Výsledková listina - krajské kolo komorní hra dechové nástroje

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

14. března 2019 – ZUŠ, Soukopova ul.

1. místo s postupem + absolutní vítěz - Tomáš Chvátal /Miloš Elšík/

1. místo s postupem - Bořivoj Mach /Vlasta Procházková/; Alex Mach /Vlasta Procházková/; Michael Tušer /Miloš Elšík/ Erik Eis /Vlasta Procházková/; Dao Thi Mai Phuong /Věra Havelková/; Artur Staněk /Miloš Elšík/

2. místo - Mac Thien Phuoc, Veronika Musilová /Mgr. Helena Valová/; Adéla Gorčíková /Vlasta Procházková/; Eliška Navrátilová /Vlasta Procházková/

Výsledková listina - okresní kolo EKN

 

Školní soutěžní přehlídka ZUŠ ve sborovém zpěvu

12. března 2019 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

DPS Osmina a Resonance - Mgr. Helena Valová – 1. místo s postupem

Výsledková listina - školní kolo pěvecké sbory

 

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

12. února 2019 – Soukopova ul. ZUŠ Třebíč

1. místo s postupem - Dao Thi Mai Phuong /Věra Havelková/; Bořivoj Mach, Alex Mach, Adéla Gorčíková, Erik Eis, Eliška Navrátilová /Vlasta Procházková/; Mac Thien Phuoc, Veronika Musilová /Mgr. Helena Valová/; Michael Tušer, Tomáš Chvátal, Artur Staněk /Miloš Elšík/

Výsledková listina - školní kolo EKN

 

Školní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

5. února 2019 – Koncertní sál ZUŠ Třebíč, Masarykovo nám.

Houslové duo – Abrahámová, Smolová -  /Mgr. Vít Coufal/

1. místo s postupem do krajského kola  (okresní kolo se nekoná)

Výsledková listina - školní kolo komorní hra - smyčcové nástroje

 

Školní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

28. ledna 2019 – Koncertní sál ZUŠ Třebíč, Masarykovo nám.

Flétnové trio - Tereza Hlouchová, Zuzana Matoušková, Petra Kalousková – /Alice Matoušková/ – 1. místo s postupem

Výsledková listina - školní kolo komorní hra - dechové nástroje

 

Literárně dramatický obor

 

Okresní kolo soutěže v sólové recitaci

28. a 29. března 2019 – Městská knihovna Třebíč

2. kategorie

Diplom s postupem do krajského kola - Barbora Dvořáková – /Mgr. Marika Indrová/

Čestné uznání - Aneta Čtveráčková - /Mgr. Marika Indrová/

3. kategorie

Čestné uznání - Elena Honsová - /Mgr. Marika Indrová/

4. kategorie

Diplom s postupem do krajského kola - Kateřina Pelikanová - Marta Chládková, DiS.

 

Školní kolo soutěže v sólové recitaci

1. března 2019 – ZUŠ Třebíč, Masarykovo nám.

Porota - Mgr. Jarmila Jakubová, Mgr. Pavla Nečasová a Mgr. Šárka Nohová

Soutěž vyhlašuje ARTAMA – všechny žákyně postupují do okresního kola -  ze třídy Mgr. Mariky Indrové 

2. kategorie - 1. místo - Ester Marečková, 2. místo - Aneta Čtveráčková, 3. místo - Barbora Dvořáková

3. kategorie - 1. místo - Kateřina Straková, 2. místo - Elena Honsová, 3. místo - Justýna Indrová

 

 

2017/2018

 

Taneční obor

 

Okresní kolo soutěžní přehlídky ZUŠ tanečního oboru

9. března 2018 – Třebíč - Divadlo Pasáž

Postupy do krajského kola
  • Arabes D2 /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes – D3balet /Bc. Zuzana Glabasňová/
  • Arabes - Junioři 1 /Bc. Martina Krutišová/
  • Arabes J2  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Arabes J3  /Mgr. Marika Indrová/ 
  • Skupina JL /Mgr. Šárka Nohová/
Návrhy na postup do krajského kola
  • Bajdyšek /Mgr. Šárka Nohová/
  • Skupina J /Adéla Veškrnová, DiS/

Výsledková listina - okresní taneční přehlídka

 

Taneční soutěž – Naruby

1. a 2. prosince 2017 – Brno

TS Arabes – Mgr. Marika Indrová, Bc. Zuzana Glabasňová, Bc. Martina Krutišová

kategorie děti 5 - 10 let, moderní tanec na vážnou hudbu

skupiny - Kam zmizely barvy - děti 3/Arabes - 2. místo

kategorie 16 a více let, moderní tanec na vážnou hudbu

sólo - Big Difference - Bartoloměj Indra/Arabes - 3. místo

kategorie 16 a více let, moderní tanec na vážnou hudbu

skupiny – Nahouby – hlavní/Arabes - 3. místo

 

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Praha – 4. května 2018 – ZUŠ Jana Hanuše

Vít Šesták - hra na saxofon /Václav Sobotka, DiS/ - 2. místo

 

Celostátní soutěž dětských a mládežnických pěveckých sborů  - Zahrada písní 2018

Praha – 7. a 8. dubna 2018

DPS Osmina – stříbrné pásmo, DPS Resonance – bronzové pásmo

Mgr. Helena Valová, klavírní doprovod Mgr. Vít Košíček

 

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů

Bystřice nad Pernštejnem – 28. března 2018

DPS Osmina – stříbrné pásmo, DPS Resonance - zlaté pásmo

Mgr. Helena Valová, klavírní doprovod Mgr. Vít Košíček

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

ZUŠ Jihlava – 27. března 2018

Dechové dřevěné nástroje

1.místo s postupem do ústředního kola – Vít Šesták /Václav Sobotka, DiS/ - saxofon

1. místo – Tomáš Mahel /Václav Sobotka, DiS/ - saxofon

1. místo – Tereza Hlouchová /Alice Matoušková/ – flétna

2. místo – Ondřej Holčák /Eva Hercegová/ – zobcová flétna

2. místo – Zuzana Matoušková /Lenka Doležalová Koldová, DiS/ - flétna

3. místo – Eliška Veškrnová /Alice Matoušková/ - flétna

Dechové žesťové nástroje

3. místo – Jiří Kuchař /Petr Matoušek/ - trubka

3. místo – František Neuman /Petr Matoušek/ – trubka

 

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

ZUŠ Jihlava - 23. března 2018

Eliška Pospíšilová - 1. místo /0. kategorie –  Mgr. Vladimíra Žaludová

Viktorie Janková - 3. místo /III. kategorie – Mgr. Vladimíra Žaludová

Michaela Veselá - 3. místo /VII. kategorie - Jana Matějů

Miroslava Válková - 2. místo /VIII. kategorie – Mgr. Eva Lojdová

Duo Viktorie Janková, Nikola Kopečná - 3. místo /II. kategorie – Mgr. Vladimíra Žaludová

Duo Eliška Machátová, Miroslava Válková - 2. místo /III. kategorie- Mgr. Eva Lojdová

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra smyčcových souborů a orchestrů

ZUŠ Jihlava - 21. března 2018

1. místo - Houslový soubor Strunka /Karla Ošmerová a Mgr. Šárka Velková/

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

22. února 2018 – Koncertní sál ZUŠ Třebíč

1. místo s postupem

Zobcová flétna - Ondřej Holčák /Eva Hercegová/

Flétna - Eliška Veškrnová, Tereza Hlouchová /Alice Matoušková/, Zuzana Matoušková /Lenka Doležalová Koldová, DiS./

Saxofon - Tomáš Mahel, Vít Šesták /Václav Sobotka, DiS./

Trubka - Jiří Kuchař, František Neuman /Petr Matoušek/

1. místo – Stella Čurdová, Kristýna Eiglová, Adam Dobrovolný, Darja Anna Hallangová, Silvie Zemanová, Jan Novotný, Michaela Ibehejová, Tereza Valová, Kateřina Šturalová, Petra Kalousková, Daniela Nováková, Marek Hort, Markéta Velková, Tomáš Svoboda

2. místo – Jakub Řehůřek

 

Školní kolo soutěže smyčcových souborů a orchestrů

14. února 2018, Koncertní sál ZUŠ

Houslový soubor Strunka - 1. místo s postupem /Karla Ošmerová a Mgr. Šárka Velková/

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

12. února 2018 – ZUŠ Hrotovice

Sólový zpěv

1. místo s postupem

Eliška Pospíšilová, Viktorie Janková /Mgr. Vladimíra Žaludová/; Michaela Veselá /Jana Matějů/; Miroslava Válková /Mgr. Eva Lojdová/

1. místo

Karolína Pavlíčková, Marie Magdalena Davidová /Mgr. Jarmila Kubová/; Karolína Moudrá, Natálie Vojáčková /Mgr. Eva Lojdová/; Nikola Kopečná /Mgr. Vladimíra Žaludová/;  Tereza Stehlíková / Jana Matějů/; Adéla Spoustová, Martina Petrů /Mgr. Jarmila Kubová/; Nikola Fischerová /Jana Matějů/

2. místo

Terezie Nešporová /Mgr. Eva Lojdová/; Kamila Křečková /Jana Matějů/; Gabriela Šebková /Mgr. Jarmila Kubová/

Komorní zpěv

1. místo s postupem 

Viktorie Janková, Nikola Kopečná /Mgr. Vladimíra Žaludová/;  Eliška Machátová, Miroslava Válková /Mgr. Eva Lojdová/

1. místo

Karolína Moudrá, Natálie Vojáčková  /Mgr. Eva Lojdová/; Martina Petrů, Adéla Spoustová /Mgr. Jarmila Kubová/

Výsledková listina - okresní kolo sólový a komorní zpěv

 

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje

22. ledna 2018 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Výsledková listina - školní kolo - dechové nástroje

Do okresního kola soutěže postupuje 25 soutěžících.

 

Školní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

16. ledna 2018 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Výsledková listina - školní kolo sólový a komorní zpěv

Do okresního kola soutěže postupují všichni soutěžící.

 

Mezinárodní festival dětských a mládežnických sborů 

10. – 11. listopadu 2017  - Pardubice

DPS Resonance – stříbrné pásmo – Mgr. Helena Valová, klavírní doprovod Mgr. Vít Košíček

 

2016/2017

 

Hudební obor

 

Klobucké husličky

26. května 2017 – Valašské Klobouky

bronzové pásmo – Světlana Rojková

zlaté pásmo - Barbora Vejvodová, Eliška Vejvodová, Kateřina Vejvodová, klavírní doprovod – Markéta Doležalová

Soutěž houslistů do 10 let – žáci MgA. Evy Kotrbové

 

Zahrada písní

8. dubna 2017 – Praha

DPS - Mgr. Helena Valová, klavírní doprovod Mgr. Vít Košíček

DPS Osmina, DPS Resonance  – stříbrná pásma 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

28. března 2017 - ZUŠ Třebíč

0. kategorie - Veronika Velková /Jakub Lojda, DiS/ - 2. místo

0. kategorie -  Filip Novák /Jakub Lojda, DiS/ - 3. místo

I. kategorie - Eliška Hanáková /Karla Ošmerová/ - 3. místo

II. kategorie - Hana Smolová /Jakub Lojda, DiS/ - 2. místo

IX. kategorie - Pavel Hadraba /Karla Ošmerová/ - 2. místo

 

Krajská přehlídka pěveckých sborů

24. března 2017 – Bystřice nad Pernštejnem

DPS Osmina – stříbrné pásmo; DPS Resonance – zlaté pásmo

Cena poroty Mgr. Heleně Valové za příkladnou dramaturgii a solidně zvládnutý náročný repertoár

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

17. března 2017 – Jihlava

II. kategorie - Magdaléna Matějková /Mgr. Martina Pleskačová/ - 2. místo

III. kategorie - Kristýna Konečná /Mgr. Ivana Smolová/ - 2. místo

III. kategorie - Jana Švaříčková /Mgr. Vít Košíček/ - 2. místo

VI. kategorie - Sára Hlouchová /Mgr. Ivana Smolová/ - 2. místo

VII. kategorie - Jana Mušková /Soňa Němcová/ - 1. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

16. února 2017 – Koncertní sál ZUŠ

2. místo 

Anna Valová, Zuzana Abrahámová, Marie Novotná /Mgr. Vít Coufal; Světlana Rojková, Barbora Vejvodová, Kateřina Vejvodová, Marie Vaňousová, Lenka Kolomazníková, Michaela Veselá /MgA. Eva Kotrbová; Kryštof Lojda, Tereza Stehlíková, Eliška Kostková /Jakub Lojda, DiS/

1. místo s postupem

Filip Novák, Veronika Velková, Petra Konečná, Hana Smolová, Ondřej Novák /Jakub Lojda, DiS/; Eliška Hanáková, Pavel Hadraba /Karla Ošmerová/

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

9. února 2017 - Koncertní sál ZUŠ

2. místo - Richard Vojtan /Lenka Zerzánková dipl. um./ 

1. místo - Kristýna Tomanová /Věra Havelková/; Sofie Rosová /Soňa Němcová/; Jakub Března /Mgr. Vít Košíček/; Alena Mušková /Soňa Němcová/

1. místo s postupem – Magdaléna Matějková /Mgr. Martina Pleskačová/; Kristýna Konečná /Mgr. Ivana Smolová/; Jana Švaříčková /Mgr. Vít Košíček/; Sára Hlouchová /Mgr. Ivana Smolová/; Jana Mušková /Soňa Němcová/

 

Taneční obor

 

The Best Dance Cup

1. dubna 2017 - Žďár nad Sázavou

Arabes -  Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

Junioři, parketové kompozice - Úhel pohledu - 2. místo

Hlavní, parketové kompozice - Proč! - 3. místo

Hlavní, show formace - Náš zákazník, náš pán - 2. místo

 

3. ročník taneční soutěže Naruby

28. října 2016 – Divadlo v Orlí – Brno

TS Arabes - Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková, Bartoloměj Indra a Mgr. Marika Indrová

junioři – skupiny - U nás ve Strašákově - 1. místo, Krok do neznáma - 2. místo

junioři – sóla - Síla přežít - Bartoloměj Indra - 3. místo

 

2015/2016

 

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN

28. dubna 2016 - Františkovy Lázně

Filip Neuman – 3. místo, Tomáš Chvátal – 3. místo

Oba žáci jsou ze třídy Marty Svobodové

 

Zahrada písní 2016

9. – 10. dubna 2016 – Praha

Stříbrné pásmo - DPS Resonance – Mgr. Helena Valová

 

Krajské kolo soutěže ve sborovém zpěvu

23. března 2016 – Třebíč

Dětské pěvecké sbory Osmina a Resonance - Mgr. Helena Valová - zlaté pásmo.

Mgr. Vít Košíček - ocenění poroty za citlivý klavírní doprovod

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

23. března 2016 – Velké Meziříčí

Katka Toufarová - 2. místo /ze třídy uč. D. Fialové/

 

Krajské kolo soutěže ve hře na EKN

17. března 2016 - Chotěboř

Filip Neuman, Tomáš Chvátal  – 1. místo s postupem do ústředního kola /ze třídy Marty Svobodové/

1. místo – Nela Böhmová /ze třídy Věry Havelkové/; 1. místo – Jakub Caha /ze třídy Miloše Elšíka/

2. místo – Kateřina Kunstová /ze třídy Věry Havelkové/; Zbyněk Nestrojil /ze třídy Mgr. Heleny Valové/

3. místo – Tereza Trnková /ze třídy Vlasty Procházkové/; Katka Kravarová /ze třídy Mgr. Dany Fialové/

 

Okresní kolo soutěže ve hře na eKN

16. února 2016 – Soukopova ul.

1. místo s postupem - Nela Böhmová, Filip Neuman, Jakub Caha, Tereza Trnková, Kateřina Kunstová,  Katka Kravarová,Tomáš Chvátal, Zbyněk Nestrojil

2. místo - Thien Phuoc Mac, Eliška Navrátilová, Erik Eis, Jan Avkovský, Tadeáš Janík, Denis Eis

3. místo - Jana Vidláková, Michal Trnka

 

Školní kolo soutěže ve hře na eKN

26. ledna 2016 – Soukopova. ul.

1. místo - Thien Phuoc Mac, Nela Böhmová, Tereza Trnková, Eliška Navrátilová, Jakub Caha, Kateřina Kunstová, Tomáš Chvátal,  Zbyněk Nestrojil

2. místo - Filip Neuman, Erik Eis, Katka Kravarová, Tadeáš Janík, Jana Vidláková, Denis Eis

3. místo - Jan Avkovský, Michal Trnka

Všichni žáci postoupili do okresního kola soutěže

 

25. ročník výtvarné a literární soutěže “Evropa ve škole” – Krajské kolo – informace

 

Taneční obor

 

MIA festival – finále

27. května 2016 – Praha, Lucerna

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

Live Story - 3. místo; Tigers - 4. místo

sólo - Eliška Veškrnová - 1. místo 

 

MIA festival International Championship

8. května 2016 - Český Krumlov

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

děti -  1. místo

junioři - Tigers - 1. místo; Live Story - 2. místo

sólo -  Eliška Veškrnová - 1. místo

 

M – style Dance

23. dubna 2016 – Třebíč

TS Arabes – Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

2.místo - Dotknout se hvězd

2.místo -  Jó kšandy, to je věc!

3.místo - Proč!!!

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

dvě  juniorské skupiny postup do finále ; 3. místo – Tigers

 

Ledečský taneční pohár

16. dubna 2016 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

1. místo - sólo -  Eliška Veškrnová

2. místo -  street dance – junioři - Live Story 

2. místo  - street dance – elita -  Tigers

 

The Best Dance Cup

2. dubna 2016 - Žďár nad Sázavou

TS Arabes - Mgr. Marika Indrová, Mgr. Ivana Jančoková, Martina Krutišová

děti - 4. místo - Andělé moji

junioři - 3. místo - Kiss the rain, 4. místo - Svědomí a já, 5. místo - Kdo má tu židli

hlavní - parketové kompozice - 1. místo – Tornádo, show formace - 1. místo - Tour de Bar

 

ESSI DANCE CUP JIHLAVA 2015

2. ročník celorepublikové taneční a sportovní soutěže hobby týmů

6. prosince 2015 – Jihlava

Devily Ice Flame - Mgr. Gabriela Wolfová

junioři -  Street Dance  - Happy Power – 1. místo

Sólo – Eliška Veškrnová - 1. místo, Jana Mušková - 2. místo

Mgr. Marika Indrová Arabes

junioři - Kiss The Rain - 3. místo, Zběsilá noční párty – 4. místo, Setkání světů - 7. místo

hlavní – Tornádo - 2. místo

 

2014/2015

 

Hudební obor

 

Zvoneček – Soutěž přípravných sborů

5. června 2015 – Praha

Přípravný sbor Notička – stříbrné pásmo - Mgr. Helena Valová

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM A KOMORNÍ ZPĚVU

17. – 19. dubna 2015 – Turnov

Radim Plocek – čestné uznání /ze třídy Mgr. Evy Lojdové/

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ Ve hře na dechové nástroje

27. března 2015 – ZUŠ Jihlava

Zobcová flétna - Markéta Novotná - 2. místo /ze třídy Alice Matouškové/

Flétna - Eliška Veškrnová - 2. místo /ze třídy Alice Matouškové/

Trubka - Jiří Kuchař - 3. místo, Jan Novotný - 2. místo, Michal Špaček - čestné uznání /ze třídy Petra Matouška/

 

Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a žákovských orchestrů

25. března 2015 – ZUŠ Jihlava

Houslový soubor Strunka - Karla Ošmerová - 2. místo

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V SÓLOVÉM A KOMORNÍ ZPĚVU

20. března 2015 – ZUŠ Jihlava

Tereza Berková – 2. místo; Eliška Machátová – 3. místo

Radim Plocek – 1. místo s postupem

Žáci jsou ze třídy Mgr. Evy Lojdové

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

24. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Zobcová flétna – Bára Špačková, Ondřej Holčák, Šárka Švihálková – 1. místo

arek Hort, Iveta Mlynářová – 2. místo

Markéta Novotná - 1. místo s postupem /ze třídy Alice Matouškové/

Flétna -  Nela Bohuňková, Tereza Hlouchová, Zuzana Matoušková, Petra Kalousková, Pavlína Šťastná, Klára Sobolíková, Michaela Zvěřinová – 1. místo

Barbora Kafoňková, Lucie Kratochvílová, Daniela Nováková – 2. místo

Eliška Veškrnová - 1. místo s postupem /ze třídy Alice Matouškové/

Klarinet – Tomáš Svoboda - 1. místo

Trubka - Pavel Jabůrek – 1. místo, František Neuman – 2. místo

Jiří Kuchař, Jan Novotný, Michal Špaček - 1. místo s postupem /ze třídy Petra Matouška/

 

Školní kolo soutěže smyčcových souborů a žákovských orchestrů

18. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Houslový soubor Strunka /Karla Ošmerová/ - 1. místo s postupem do krajského kola

 

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

16. února 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Tereza Berková 0. kategorie 1. cena s místo s postupem /Mgr. Eva Lojdová/

Radim Plocek IV. kategorie 1. místo s postupem /Mgr. Eva Lojdová/

Eliška Machátová IV. kategorie 1. místo s postupem /Mgr. Eva Lojdová/

Gabriela Šebková IV. kategorie 2. místo /Mgr. Jarmila Kubová/

Lenka Venhodová V. kategorie 2. místo /Mgr. Jarmila Kubová/

Lucie Švaříčková VII. kategorie 1. místo /Mgr. Helena Valová/

Miriam Kudrnová IX. kategorie 2. místo /Mgr. Jarmila Kubová/

 

Školní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

26. ledna 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

Zobcová flétna - 1. místo s postupem - Eiglová Kristýna, Hort Marek, Špačková Bára, Holčák Ondřej, Mlynářová Iveta, Novotná Markéta, Švihálková Šárka; 2. místo - Auerová Hana, Vávrová Adéla, Krátká Simona; 3. místo -  Jeřábková Eva

Flétna - 1. místo s postupem - Veškrnová Eliška, Kafoňková Barbora, Kratochvílová Lucie, Bohuňková Nela, Kalousková Petra, Hlouchová Tereza, Matoušková Zuzana, Nováková Daniela, Šťastná Pavlína, Sobolíková Klára, Zvěřinová Michaela; 2. místo - Valová Tereza, Dvořáková Veronika.

Klarinet - 1. místos postupem - Svoboda Tomáš

Trubka - 1. místo s postupem - Kuchař Jiří, Novotný Jan, Špaček Michal, Neuman František, Jabůrek Pavel

 

Školní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

13. ledna 2015 – Koncertní sál ZUŠ, Masarykovo nám.

1. místo s postupem - Tereza Berková, Adéla Spoustová, Zuzana Doležalová, Eliška Machátová, Radim Plocek, Gabriela Šebková, Lenka Venhodová, Lucie Švaříčková, Miriam Kudrnová

Mezinárodní sborový festival

24. – 28. září 2014 – Itálie - Rimini

DPS Resonance – Mgr. Helena Valová – bronzové pásmo

 

Taneční obor

 

Žďár tančí

24. května 2015 - Žďár nad Sázavou

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

děti - 3. místo - Já a ty jsme my

junioři - 2. místo - Keep smiling, 2. místo - Kiss the rain, 3. místo - Jedna láska, jeden život

hlavní - 1. místo - Procházka zimní krajinou, 1. místo - Milujeme retro, 2. místo – Tornádo

 

M – style Dance

18. dubna 2015 – Třebíč

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

předškoláci - 5. místo - Mám ráda cestu lesní - Cena poroty za srdíčkový přístup k tanci, ladnost a citový prožitek 

děti - 3. místo - Příběh jedné zahrádky, 3. místo - Já a ty jsme my

junioři - 1. místo - Kiss The Rain, 3. místo - Živelné síly, 4. místo - Hezky česky cestou necestou, 5. místo - Jedna láska, jeden život

hlavní - 2. místo  - Tornádo, 2. místo - No nekupte to!, 3. místo  - Už dost!, 4. místo - Vítejte v tanečním světě

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v tanečním oboru

10. dubna 2015 – Žďár nad Sázavou

Taneční obor - Barbora Kratochvílová

Hrabimbaní ocenění poroty

 

Postupová přehlídka dětských skupin scénického tance

30. března 2015 – Otrokovice

Taneční obor - Barbora Kratochvílová

Hrabimbaní - Nominace na postup do celostátního kola, ocenění poroty

 

Festival tanečního mládí - regionální kolo soutěže tanečních formací

21. března 2015 – Brno

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

parketové kompozice - Už dost! - 1. místo, Procházka zimní krajinou - 2. místo

show formace - No nekupte to! - 2. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ

12. března 2015 – Jihlava – Divadlo Na Kopečku

Taneční obor - Barbora Kratochvílová

Hrabimbanípostup do krajského kola, ocenění poroty

Pohádka o pampeliškách – návrh na postup do krajského kola

 

Essi Dance Cup 2014

1. ročník taneční a sportovní soutěže hobby týmů

7. prosince 2014 – Jihlava

DIF – Mgr. Gabriela Wolfová,  Arabes – Mgr. Marika Indrová

Výsledky DIF

děti – Street Team - 1. místo

junioři – Street Team - 1. místo

dospělí – Street Team mini - 1. místo 

sólo – Lucie Jahodová, Eliška Veškrnová - 1. místo

Výsledky Arabes

děti - 1. místo - Příběh jedné zahrady, 3. místo - Nejtěžší ztráta, 4. místo - Kdopak to tu divočí

junioři - 1. místo - Živelné síly

hlavní - 1. místo - Už dost!, 2. místo - No nekupte to!

 

2013/2014

 

Evropa ve škole 2013 - 2014

 

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže jazzových a ostatních orchestrů.

13. a 14. června 2014 – ZUŠ Litvínov

The Small Stone Band pod vedením Věry Havelkové - stříbrné pásmo.

 

4. ročník Mezinárodní klavírní soutěže

9. května 2014 – Mikulov

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/

4. kategorie – 1. místo

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír

1. – 4. května 2014 – Praha ZUŠ Taussigova

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ 

6. kategorie – 1. místo, Zvláštní cena poroty za provedení celého programu, Laureátka soutěže

                                          

Zahrada písní

12. dubna 2014 – Praha

Celostátní přehlídka DPS

Osmina – stříbrné pásmo; Resonance – zlaté pásmo - Mgr. Helena Valová

 

Krajské kolo soutěže dechových, jazzových a ostatních souborů

10. dubna 2014 – ZUŠ Pelhřimov

The Small Stone Band – 1. místo s postupem – pod vedením Věry Havelkové

 

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů

4. dubna 2014 – Třebíč

DPS Osmina a Resonance – stříbrné pásmo -  Mgr. Helena Valová

 

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír

28. března 2014 – ZUŠ Jihlava

I. kategorie - Iva Prokopová - čestné uznání /ze třídy Martiny Pleskačové/

IV. kategorie - Jana Mušková – 2. místo /ze třídy Soni Němcové/

VI. kategorie – Tereza Hlouchová – 3. místo /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/

VI. kategorie – Kamila Ozerová 1. místo s postupem do ústředního kola a Absolutní vítězka krajského kola soutěže /ze třídy Mgr. Ivany Smolové

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

26. března 2014 –  Koncertní sál ZUŠ

Hra na housle

VI. kategorie – Pavel Hadraba - 3. místo /ze třídy Karly Ošmerové/

 

Školní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

6. března 2014 – Koncertní sál ZUŠ

Hra na housle

I. kategorie – Hana Smolová - 1. místo

II. kategorie – Amálie Hartmanová - 2. místo

II. kategorie – Jan Špaček - 1. místo

IV. kategorie – Petra Machátová - 1. místo

VI. kategorie – Pavel Hadraba - 1. místo s postupem; Kristýna Mládková - 2. místo

VIII. kategorie – Lucie Kosielská - 1. místo

Žáci jsou ze tříd Karly Ošmerové, Jakuba Lojdy DiS a Mgr. Víta Coufala

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

17. února 2014 – Koncertní sál ZUŠ

0. kategorie – Sofie Rosová – 1. místo

I. kategorie – Iva Prokopová – 1. místo /postup do krajského kola/, Nikola Kopečná – 3. místo 
      
II. kategorie - Sára Hlouchová – 1. místo, Klára Janoštíková – 2. místo, Alena Mušková – 3. místo

IV. kategorie -  Jana Mušková – 1. místo /postup do krajského kola/ 

VI. kategorie – Tereza Hlouchová, Kamila Ozerová – 1. místo /postup do krajského kola/    
               

Školní kolo soutěže ve hře na klavír

4. února 2014 – Koncertní sál ZUŠ

0. kategorie - Sofie Rosová - 1. místo, Nela Ježková - 2. místo, Magdalena Matějková - 2. místo

I. kategorie - Nikola Kopečná - 1. místo, Iva Prokopová - 1. místo, Jakub Chlupáček - 3. místo, Klára Chlupáčková - 3. místo

II. kategorie - Sára Hlouchová - 1. místo, Klára Janoštíková - 1. místo, Alena Mušková - 1. místo, Barbora Vojtanová - 2. místo

IV. kategorie - Jana Mušková - 1. místo, Zuzana Doležalová - 2. místo

VI. kategorie - Tereza Hlouchová - 1. místo, Kamila Ozerová - 1. místo

 

Školní kolo soutěže ve hře na kytaru

15. ledna 2O14 – Koncertní sál ZUŠ

I. kategorie - Tomáš Šimáček, Adéla Nováčková – 2. místo, Barbora Ferfecká – 3. místo

II. kategorie – Tomáš Pacal – 2. místo

Tomáš Šimáček, Barbora Ferfecká a Tomáš Pacal - ze třídy Pavla Hercega, Adéla Nováčková – ze třídy Martina Paška

 

Brněnská klavírní soutěž 2013

1. – 3. listopadu 2013 Brno – Koncertní sál Konzervatoř Brno

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ - 2. místo a zvlášní cenu za provedení soudobých českých skladeb.

 

Taneční obor

 

Krumlovské tancování

18. května 2014 - Český Krumlov

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová, Pavla Wolfová

Kvalifikace na Mia festival Praha

Street Dance - Blue Sky - 1. místo, Hot Pepper - 1. místo, Free Time - 1. místo

Výrazový tanec - II. A – Snění -  1. místo, Nepřichází – 1. místo

 

Ledečský taneční pohár 2014

26. dubna 2014 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

Street Dance - Blue Sky - 1. místo, Hot Pepper - 1. místo, Free Time - 1. místo

Monika Jahodová - sólo Street Dance - 1.místo

 

The Best Dance Cup

12. dubna 2014 – Ždˇár nad Sázavou

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

děti - Kdopak to tu mluví - 3. místo

junioři - Ministerstvo šílené chůze - 1. místo, Princeznovský sen - 2. místo

hlavní - Napsáno životem - 1. místo

 

Čáslavský čtyřlístek

12. dubna 2014 – Čáslav

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

Street Dance – Blue Sky – 2. místo

Modern Dance, Jazz Dance 

2. kategorie – Cherchez la femme – 3. místo, Hot Pepper – 1. místo

3. kategorie – Suddenly – 1. místo

4. kategorie  -  Bumm – 3. místo, Snění – 1. místo

 

M – Style dance

1. března 2014 – Třebíč

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová

děti - parketové kompozice - Naše cesta je daleká - 7. místo, Na křídlech motýlů - 8. místo, Perličky - 10. místo; show - U nás na Jupiteru -  7. místo 

junioři - parketové kompozice - Princeznovský sen -  4. místo, show - Ministerstvo šílené chůze - 5. místo

hlavní - parketové kompozice - Mám jizvu na rtu -  1. místo, Ten tíživý pocit - 3. místo

 

Let’s Dance – 9. ročník pohárové soutěže

16. listopadu 2013 – Písek

Devily Ice flame – Mgr. Gabriela Wolfová

1. místo - Street dance “Špunti”

1. místo - Street dance “Speedy Tigers”

1. místo - Sólo – Lucie Jahodová

2. místo - Show dance “Loupežníci”

3. místo - Show dance “Trpaslíci”

Hlavní kategorie – Street dance – dospělí – finále

 

Brtnická včela

16. listopadu 2013 – Brtnice

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Mgr. Ivana Jančoková

děti - parketové kompozice Naše cesta je daleká - 1. místo, Na křídlech motýlů - 4. místo; show formace - U nás na Jupiteru - 3. místo

junioři - parketové kompozice - Princeznovský sen - 2. místo

hlavní - parketové kompozice - Mám jizvu na rtu - 1. místo, Ten tíživý pocit - 2. místo

 

2012/2013

 

Literárně dramatický obor

 

Krajské kolo divadelní přehlídky ZUŠ literárně dramatického oboru – Divous 2013

6. dubna 2013 - Nové Město na Moravě

Divadelní soubor ZELENÁČI premiéra představení "Jak Slunko na všechno přišlo"

Ocenění za dobrý dramaturgický výběr a jeho zpracování.
Diplom MgA. Kateřině Mikanové za pedagogické vedení DS Zelenáči.


Taneční obor

 

Effect Dance Cup

27. dubna 2013 - Zlín

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

taneční parketové kompozice

děti - Ve hvězdách - 3. místo, V zemi věčného ledu - 8. místo

cena poroty za nejlepšího dětského tanečníka - Samuel Dušovský

junioři – Rojení - 6. místo, People - 8. místo

hlavní - Mám jizvu na rtu - 1. místo, Ten tíživý pocit - 4. místo

 

11. ročník Ledečský taneční pohár

20. dubna 2013 – Ledeč nad Sázavou

Devily Ice Flame - Mgr. Gabriely Wolfové

žáci tanečního oboru Pavly Wolfové

1. místo - Street dance “Špunti” - kategorie do 8 let

1. místo - Show dance “Loupežníci” - kategorie do 11 let

1. místo - Street dance “Speedy Tigers” - kategorie do 11 let

1. místo - Moderní “Život  a jedna báseň” - kategorie do 11 let

1. místo - Show dance “Scavy Movie” - kategorie do 15 let

1. místo - Duo “ Rebel a rebelka” Sára Veškrnová a Matěj Brabec kategorie do 11 let

1. místo - Sólo “Move Emotion” Eliška Veškrnová - kategorie do 11 let

1. místo - Sólo – Lucie Jahodová - kategorie do 15 let

 

The Best Dance Cup

13. dubna 2013 - Žďár nad Sázavou

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

taneční parketové kompozice

děti - V zemi věčného ledu - 1. místo

junioři – People - 1. místo, Rojení - 3. místo

hlavní - Mám jizvu na rtu - 1. místo

taneční show formace

junioři - Tajemství jednoho kufru - 2. místo, Síla přežít - 2. místo

hlavní - Legenda o lásce - 2. místo, Račte vstoupit! - 4. místo

 

Taneční skupina roku 2013

23. března 2013 – Jindřichův Hradec

Devily Ice Flame - Mgr. Gabriela Wolfová

Hip Hop děti – Speedy Tigers - 1. místo

Free Style dospělí – Scavy Movic - 1. místo

 

M-style Dance

23. února 2013 – Třebíč

Arabes – Mgr. Marika Indrová, Martina Krutišová, Petr Zenkl

děti - Ve hvězdách - 1. místo, V zemi věčného ledu - 2. místo

junioři – Rojení - 3. místo

 

Hudební obor

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

26. – 27. dubna 2013 - ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno

2. místo - Daothi Huong Mai, Tomáš Chvátal  – ze třídy Marty Svobodové; Marie Matějíčková - ze třídy Věry Havelkové

Čestné uznání - Zbyněk Nestrojil – ze třídy Mgr. Heleny Valové

 

Celostátní soutěž pěveckých sborů - Zahrada písní

Praha 14. dubna 2013

DPS Resonance - Mgr. Helena Valová – stříbrné pásmo

 

Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů – Třebíč

12. dubna 2013

DPS - Mgr. Helena Valová

DPS Osmina - zlaté pásmo a zvláštní cena poroty za dirigentský výkon a dramaturgii

DPS Resonancestříbrné pásmo

11. ročník Mezinárodní interpretační soutěže

5. – 7. dubna 2013 – Ostrava

Kamila Ozerová /ze třídy Mgr. Ivany Smolové/ - 1. místo, titul laureáta soutěže a cenu ředitele soutěže za nejúspěšnějšího účastníka ve II. kategorii

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje

6. března 2013 ZUŠ Chotěboř

1. místo s postupem do ústředního kola soutěže - Daothi Huong Mai, Tomáš Chvátal – ze třídy Marty Svobodové; Marie Matějíčková – ze třídy Věry Havelkové a Zbyněk Nestrojil – ze třídy Mgr. Heleny Valové

3. místo - Pavel Rousek – ze třídy Leoše Valy DiS. a Tereza Ondráčková ze třídy Lenky Zerzánkové, dipl. um.

Čestné uznání - Michal Nováček /IV. kat./ – ze třídy Leoše Valy DiS.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

31. ledna 2013 - ZUŠ Hrotovice

1. místo  - saxofonové kvarteto – David Štraus, Adam Sladký, Jiří Sklenář a Hana Štolzová ze třídy Věry Havelkové

 

Celostátní soutěž pěveckých sborů - PORTA MUSICAE

2. – 4. listopadu 2012 – Nový Jičín

DPS ResonanceMgr. Helena Valová - stříbrné pásmo

 

Výtvarný obor

 

Památky očima mladých

Výtvarná soutěž – celostátní kolo Kutná Hora

kategorie 11 – 14 let - cena poroty a 1. místo - Marek Kostka       

 

2011/2012

 

Taneční obor

 

MISTROVSTVÍ EVROPY ESDU - POREČ

15. - 20. května 2012 – Poreč, Chorvatsko 

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

mini děti - Purple Crossroad - 1. místo

děti - Sirene - 1. místo

junioři - Check It Out - 2. místo

 

Ledečský pohár

21. dubna 2012

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

děti – 1. a 2. místo

junioři – 1. místo

junioři se souborem z Českých Budějovic – 1. místo

děti – Eliška Veškrnová – 1. místo, Sára Veškrnová – 2. místo

junioři – Lucie Jahodová – 1. místo

 

Pohárová soutěž - Žďár tančí

Žďár nad Sázavou – 26. května 2012

Arabes - Marika Indrová, Martina Krutišová

děti - Ve hvězdách  - zlato; Síla přežít – bronz

junioři - Oheň v dešti – stříbro

hlavní - Legenda o lásce – stříbro

 

The Best Dance Cup 2012

14. dubna 2012 - Žďár nad Sázavou

Arabes - Marika Indrová, Martina Krutišová

děti – 1. místo - Ve hvězdách 4. místo - Milujeme džééés

junioři – 3. místo - Oheň v dešti

hlavní – 2. místo - Být sám sebou; 2. místo - Člověk je rodem tanečník

 

Effect Dance Cup

7. dubna 2012 – Zlín

Arabes - Marika Indrová, Martina Krutišová

děti – 1. místo - Milujeme džééés; 2. místo – Forever

junioři – 3. místo - Oheň v dešti

hlavní – 4. místo - Být sám sebou

 

Taneční skupina roku

8. dubna 2012 – Zlín

Taneční obor – Gabriela Wolfová

junioři - 2. místo; starší děti – 2. místo; mini – 3. místo            

 

výtvarný obor

 

Krajské kolo literární a výtvarné soutěže EVROPA VE ŠKOLE 2011/2012

 

Výtvarná soutěž - Památky očima mladých

Třebíč – místní kolo          

1. kategorie - 1. místo - Eliška Vyhnálková, 2. místo - Tomáš Motyka, 3. místo - Marie Fialová

2. kategorie - 1. místo - Marek Kostka, 3. místo - Sára Mrvková

Vítězné práce v každé kategorii postupují do celostátního kola, které se koná v Kutné Hoře.

 

Krajské kolo literární a výtvarné soutěže EVROPA VE ŠKOLE 2011/2012

 

Literárně dramatický obor

 

Přehlídka okresního kola dětské sólové recitace

21. března 2012

Čestné uznání - Tereza Dvořáková a Tomáš Plocek /ze třídy MgA. Pavly Houdkové/

 

Přehlídka okresního kola dětského divadla

15. března 2012

Čestné uznání - žáci ze třídy MgA. Pavly Houdkové za představení Zavazadlo a Hrátky s telefonem

 

Přehlídka okresního kola dětské sólové recitace

9. března 2012

Čestné uznání - Lucie Ošmerová /ze třídy MgA. Pavly Houdkové/

 

Hudební obor

 

Krajská soutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů

16. dubna 2012 – Třebíč

Přípravný sbor Osmina - Mgr. Helena Valová

ZLATÉ PÁSMO v kategorii II. A a zvláštní cenu poroty za provedení Perníkové chaloupky Erno Košťála

 

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

13. března 2012 – Humpolec

Sólo

1.místo - Machátová Eliška; 2.místo - Ženíšková Kateřina /ze třídy  Vladimíry Žaludové DiS./, 3.místo - Doležalová Eliška /ze třídy  Jany Matějů/

duo II.kategorie - čestné uznání - Pišťák Marek a Matějů Luděk /ze třídy Jany Matějů/
trio IV.kategorie - 3. místo - Doležalová Eliška, Mrňová Veronika, Gricová Kristýna /ze třídy Jany  Matějů/

 

Krajské kolo soutěže smyčcových souborů a žákovských orchestrů

14. března 2012 – Třebíč

1. místo - Houslový soubor Strunka /ze třídy Karly Ošmerové/

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

15. března 2012 – Žďár nad Sázavou

Zobcová flétna

1. místo - Lenka Vacíková /ze třídy Evy Hercegové/

Trubka

1. místo - Václav Špaček /ze třídy Petra Matouška/

Saxofon

2. místo - David Štraus, Jiří Sklenář, Hana Štolzová /ze třídy Vítězslava Kameníka/

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

15. února 2012

Do krajského kola soutěže postupuje Lenka Vacíková ze třídy Evy Hercegové, Václav Špaček ze třídy Petra Matouška, David Štraus, Jiří Sklenář a Hana Štolzová ze třídy Vítězslava Kameníka.

1. místo - Ondřej Holčák ze třídy Bc. Martina Beneše, Markéta Novotná a Daniela Nováková ze třídy Alice Matouškové, Michaela Zvěřinová ze třídy Evy Hercegové, Leona Mahelová ze třídy Pavla Hercega, Vladimír Augustin a Pavel Jabůrek ze třídy Petra Matouška, Tomáš Svoboda ze třídy Václava Sobotky DiS.

2. místo získala Eliška Veškrnová ze třídy Václava Sobotky, Tereza Valová, Kristýna Mládková a Michala Saturková ze třídy Evy Hercegové, Kateřina Šturalová ze třídy Alice Matouškové,  Daniela Nováková ze třídy Petra Matouška, Tomáš Příhoda ze třídy Stanislava Kolbábka.

Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

7. února 2012

Do krajského kola soutěže postupuje David Šplíchal ze třídy Mgr. Jarmily Kubové, Eliška Machátová a Kateřina Ženíšková ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Eliška Doležalová ze třídy Jany Matějů. V kategorii komorní zpěv postupuje duo Luděk Matějů a Marek Pišťák, trio Eliška Doležalová, Kristýna Gricová a Veronika Mrňová ze třídy Jany Matějů.

1. místo - Lucie Švaříčková a Kateřina Kratochvílová ze třídy Mgr. Heleny Valové.

2. místo - Zuzana Doležalová, Alžběta Šplíchalová, Tereza Kolbábková ze třídy Mgr. Jarmily Kubové, Magdaléna Vafková, Markéta Novotná ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Daniela Horká ze třídy Jany Matějů.

3. místo - Linda Vognarová, Hana Štveráčková, Adéla Bartíková, Klára Sobolíková, Lucie Bartíková, Monika Koišová ze třídy Vladimíry Žaludové DiS., Eva Langerová ze třídy Jany Matějů

 

2010/2011

 

Taneční obor

 

World Dance Masters Poreč 2011

17. - 22.května 2011 – Poreč, Chorvatsko

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

mini děti ´- hip hop - Happy Rabbit On The Road - 1. místo

děti - hip hop - Baby Present - 1. místo

junioři - hip hop group - Crazy DJ - finalisté

 

 

Výtvarný obor

 

Krajské kolo soutěže výtvarného oboru

10. května 2011

 

Výtvarný  a literárně dramatický obor

 

Výsledky krajského kola soutěže Evropa ve škole

 

Hudební obor

 

Mezinárodní soutěž - Prague junior note

11. června 2011

Žákyně Kamila Ozerová získala ve hře na klavír na mezinárodní soutěži Prague junior note - 1. místo.

Současně obdržela cenu za nejlepší provedení skladby Bohuslava Martinů.

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír

14. – 17. dubna 2011 - Praha

Ve III. kategorii získala 2. místo Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové.

V VII. kategorii získala čestné uznání Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské.

 

Krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

6. dubna 2011 – ZUŠ Třebíč

V I. kategorii získala 1. místo - Sabina Mrňová ze třídy Mgr. Víta Coufala.

 

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír

17. března 2011 - ZUŠ Jihlava

1. místo s postupem do ústředního kola obdržela Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské a Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové. Absolutním vítězem krajského kola soutěže se stala Kamila Ozerová.

2. místo v této soutěži získala Jana Peňáková ze třídy Mgr. Ivany Smolové, Doan Thinh Hung ze třídy Vladimíry Žaludové a Veronika Mušková ze třídy Soni Němcové.

 

Klavírní soutěž - Amadeus 2011

18. a 19. února 2011 – Brno

Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové získala 1.cenu v 6. kategorii v  mezinárodní soutěži mladých talentovaných klavíristů “AMADEUS 2011”- bližší informace o soutěži najdete na stránkách AMADEUS 2011

Okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

2. března 2011

1. místo v I. kategorii Sabina Mrňová ze třdy Mgr. Víta Coufala a ve III. kategorii Kristýna Mládková ze třídy Karly Ošmerové

Do krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje postupuje v I. kategorii Sabina Mrňová

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

8. a 9. února 2011

Do krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír postupuje Kamila Ozerová, Jana Peňáková ze třídy Mgr. Ivany Smolové, Šárka Janíková ze třídy Renaty Kucharské, Doan Thinh Hung ze třídy Vladimíry Žaludové a Veronika Mušková ze třídy Soni Němcové

Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

19. ledna 2011

 

2009/2010

 

Výtvarný obor

Monika Šulová získala 2. místo v celorepublikové  malířské soutěži O nejpohádkovější hrad nebo zámek

 

Výtvarný  a literárně dramatický obor

Výsledky krajského kola soutěže EVROPA VE ŠKOLE

 

Taneční obor

Devily Ice Flame ZUŠ Třebíč – Gabriela Wolfová

Pohárová soutěž M-Style – děti 1. místo, junioři 2. místo v kategorii hip hop

Pohárová soutěž Kunštát – děti finalisté, junioři 2. místo v kategorii hip hop

Discodrom České Budějovice – děti 1. místo, junioři 1. místo v kategorii hip hop

 

Mistrovství ČR NTA – Worldstars

děti - 1. místo v kategorii street dance, junioři - 3. místo v kategorii street dance. Obě skupiny získaly postup na Mistrovství Evropy!

 

Mistrovství Evropy - World Dance Masters 2010

10. - 17. května 2010 – Poreč – Chorvatsko

Devily Ice Flame – Gabriela Wolfová

kategorie mini – Playing game – 1. místo – postup na Mistrovství světa v USA

kategorie děti School – Training day – 2. místo

kategorie děti Hip hop – Flying angel – 4. místo

 

Ledečský taneční pohár

17. dubna 2010 – Ledeč nad Sázavou

1. místo -  DIF Playing Game – Hip Hop I. kategorie

2. místo -  ZUŠ Třebíč Malé učitelky – scénický tanec I. kategorie

1. místo - DIF Flying Angel – Hip Hop II. kategorie

3. místo - DIF Leona Brabcová a Denisa Vejmělková – jednotlivci, dua II. kategorie

3. místo - ZUŠ Třebíč Zajetí mága – scénický tanec II. kategorie

1. místo - DIF Simona Benáčková a Karolína Píšová – jednotlivci, dua III. kategorie

2. místo - DIF Jana Peňáková a Markéta Nožičková – jednotlivci, dua III. kategorie

 

Hudební obor

 

Klavírní soutěž - Amadeus 2010

19. a 20. února 2010 – Brno

Kamila Ozerová ze třídy Mgr. Ivany Smolové získala 3.cenu v 5. kategorii v  mezinárodní soutěži mladých talentovaných klavíristů - AMADEUS 2010

 

Okresní kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

4. února 2010

Komorní trio ZUŠ Třebíč /Zemanová Petra, Bártíková Lucie, Ahmadie Kamil, získalo 1. místo a Duo zobcových fléten /Trojanová Jana a Svobodová Petra/ získalo 2. místo

 

2008/2009

 

Výtvarný  a literárně dramatický obor

 

Výsledky krajského kola soutěže EVROPA VE ŠKOLE 

(Výsledková listina)

 

Taneční obor

 

Budějovický taneční Master Cup

14. prosince 2008 - České Budějovice

Devily Ice Flame – Mgr. Gabriela Wolfová

zlato - Jana Peňáková, Simona Benáčková, Karolína Píšová, Markéta Nožičková, Pavla Jarošová, Leona Brabcová, Hana Fialová a Lucie Jahodová

Lucie Jahodová - zlato jako sólistka a duo Jana Peňáková a Simona Benáčková – stříbro

Devily Ice Flame - postup na mistrovství Evropy, které se koná v chorvatské Poreči v termínu 20. - 25. května 2009 

Hiphopová skupina Devily Ice Flame  obsadila na mistrovství Evropy v Poreči 3. místo v malých formacích. Do finále postoupily všechny skupiny i jednotlivci

 

Hudební obor

 

Školní kolo soutěže dechových nástrojů

20. ledna 2009

1. místo s postupem do okresního kola – zobcová flétna - Kristýna Mládková, Zuzana Matoušková, Tereza Švehlová, Daniela Nováková, Šárka Švihálková, Tereza Balková, Lucie Bártíková, Kateřina Špačková, Lenka Vacíková, Zuzana Nohová

1. místo s postupem do okresního kolaflétna -  Michaela Zvěřinová; klarinet - Jan Špaček; trubka -  Václav Špaček

Okresní kolo soutěže v sólovém zpěvu

12. února 2009

1. místo s postupem do krajského kola - . Markéta Novotná, Martin Jeřábek, Tereza Pleskačová -  ze třídy Vladimíry Žaludové; Andrea Biskupová - ze třídy Mgr. Jarmily Kubové

 

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

16. února 2009 

1. místo s postupem do krajského kola - zobcová flétna -  Lenka Vacíková, Zuzana Nohová -  ze třídy Evy Hercegové

 

Krajské kolo soutěže v sólovém zpěvu

12. března 2009 - ZUŠ Jihlava

Markéta Novotná - čestné uznáníMartin Jeřábek, Tereza Pleskačová - 2. místo - ze třídy Vladimíry Žaludové, Andrea Biskupová 3. místo - ze třídy Mgr. Jarmily Kubové

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

18. března 2009 - ZUŠ Žďár nad Sázavou

Zobcová flétna - 1. místo - Lenka Vacíková - ze třídy Evy Hercegové

 

2007/2008

 

Hudební obor

 

ústřední kolo soutěže ve hře na klavír

Kamil Ahmadie - čestné uznání /Renata Kucharská/

 

krajské kolo soutěže ve hře na violoncello

Anna Lojdová - 3. místo /Lubomír Driml/

 

krajské kolo soutěže ve hře na kytaru

Pavla Schneiderová - 3. místo; Kytarové trio Pavel Kohout, Denisa Kolbábková a Pavla Schneiderová - 2. místo. /Daniela Langová/

 

Okresní kolo soutěže ve hře na violoncello

Anna Lojdová - 1. místo s postupem /Lubomír Driml/

 

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru

Pavla Schneiderová - 1. místo s postupem

Kytarové trio - Pavel Kohout, Denisa Kolbábková a Pavla Schneiderová - 1. místo s postupem /Daniela Langová/

 

krajské kolo soutěže ve hře na klavír

6. března 2008 - ZUŠ Jihlava     

Kamil Ahmadie - 1. místo s postupem do ústředního kola soutěže /Renata Kucharská/

Hung Doan Thinh - 2. místo /Vladimíra Žaludová/

 

Okresní kolo soutěže ve hře na klavír

Hung Doan Thinh, Kamil Ahmadie a Alžběta Michálková - 1. místo s postupem /Vladimíra Žaludová, Renata Kucharská, Soňa Němcová/

 

Taneční obor

 

M Style Dance

16. února 2008

dospělí - 1. a 2. místo - Devily Ice Flame v kategorii Street Dance II.
děti - 1. místo - Devily Ice Flame v kategorii Street Dance II. 
Taneční obor -  Gabriela Wolfová

 

Emco Dancelife Tour 2008

12. dubna 2008 - Bobycentrum Brno


děti - 1. místo - Modern Dance Aut  - skladba Ježibabí
děti - 2. místo - Modern Dance Aut  - skladba Červená, stát!
děti - 2. místo - Hip Hop Street - Devily Ice Flame
Vedoucí a choreografie Gabriela Wolfová

 

2006/2007

 

Hudební obor

 

Okresní kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

8. února 2007

Flauto amabile - 1. místo s postupemEva Hercegová

 

Taneční obor


24. února 2007 – - Street Dance - Třebíč
dospělí - 1. místo - Dancing Boy-Girl Street
děti - 1. místo - Children's game
24. března 2007 - Brno Emco Dancelife - street dance
dospělí - finalisté - Street Storm
děti - bronz - Children's game
31. března 2007 - Pardubice Emco Dancelife
dospělí - stříbro - Wild Cats
děti - bronz - Children's game
modern dance - 4. místo - Duhové Intermezzo
1. dubna 2007 - České Budějovice Emco Dancelife
dospělí - finalisté - Street Storm, Wild Cats
děti - bronz - Children's game
24. dubna 2007 - Ledečský taneční pohár
dospělí - zlato - Street Storm, stříbro - Wild Cats
děti - zlato - Children's game
modern dance děti - stříbro - Ježibabí
Taneční obor - Pavla Wolfová, Mgr. Gabriela Wolfová