OZNÁMENÍ

Milí žáci, studenti, rodiče a přátelé školy,

děkujeme za spolupráci, podporu a přízeň v letošním školním roce.

Přejeme vám krásné prázdniny a dovolenou, hodně sluníčka a příjemných zážitků a těšíme se na viděnou v novém školním roce.

Zaměstnanci ZUŠ Třebíč

Připravujeme

Festival Šamajim

Třebíč. Vystoupí taneční soubor Yocheved pod vedením Hany Horké. Ve dnech 29. července – 3. srpna 2019.

Taneční soustředění

Chata Doubravka u Chotěboře. Žáci a učitelky tanečního oboru – Mgr. Marika Indrová, Bc. Zuzana Glabasňová, Mgr. Ivana Jančoková, Bc. Martina Novotná. Ve dnech 3. – 10. srpna 2019.

Proběhlo

Oživené židovské město

Třebíč. Vystoupí taneční soubor Yocheved pod vedením Hany Horké. Ve dnech 12. – 14. července 2019.

Dance with Changing Parts

Žďár n. Sázavou. Zámek. Taneční skupina Arabes a Mgr. Marika Indrová. Ve dnech 10. – 13. července 2019.

Základní umělecká škola - ZUŠ Třebíč

Naše škola se nachází v prostorách budovy Fórum na Masarykově náměstí a v Soukopově ulici v Třebíči. Zřizovatelem je město Třebíč. Má detašovaná pracoviště v Třebíči - Kpt. Jaroše 863, Okříškách, Jaroměřicích nad Rokytnou a Rokytnici nad Rokytnou.

Počátek uměleckého vzdělávání v Třebíči je spojen se vznikem Městské hudební školy v roce 1945.
V průběhu času škola sídlila v různých budovách, měnila svůj název (LŠU, ZUŠ) a rozšiřovala se o další vyučované obory.
V roce 1990 se sídlem školy stala budova Fórum na Masarykově náměstí. V roce 1994 byla v Třebíči
založena Základní umělecká škola Resonance se sídlem v Soukopově ulici.
1. ledna 2012 došlo ke sloučení obou škol v jeden právní subjekt pod názvem Základní umělecká škola Třebíč.

P1590297   Kopie - Foto ZUŠ 21. 3. 06 108 (2)

Poděkování

Společnost LIDL Česká republika v.o.s. předala finanční dar ve výši 88 050 Kč, který je určen ZUŠ Třebíč na vybavení učebny literárně dramatického oboru.

Děkujeme za podporu

Rada Kraje Vysočina dne 7. března 2017 rozhodla o poskytnutí dotace ve výši 140 000 Kč na generální opravu klavíru značky Steinway & Sons. Klavír je využíván na koncertech, soutěžích a dalších akcích v koncertním sále školy.

Okresní a krajská kola soutěží ZUŠ jsou organizována za finančního přispění Kraje Vysočina.

Banner iZUŠ

Projekt ZUŠ Třebíč – Šablony

Cílem projektu je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, podpora rozvojových aktivit žáků, aktivity rozvíjející ICT, spolupráce s rodiči žáků a s veřejností.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.