Akordeonový soubor

je nejmladším souborem v ZUŠ. Z původního tria se postupným přidáváním hráčů rozrostl na stávajících 7 členů. Soubor pracuje pod vedením p. uč. Mgr. Dany Fialové.

Repertoár souboru je pestrý, hraje skladby různých žánrů, od lidové muziky přes populární melodie až po skladby současných autorů, píšících pro akordeon.

Za své krátké působení se již účastnil četných vystoupení, koncertů školy, besídek v domově důchodců, vystoupení v německém Rothenburgu nebo rakouském Lilienfeldu.

Akordeonové trio - 10. 6. 2009 Lilienfeld 20. 3. 2010 Rothenburg

Soubor spolupracuje i s ostatními soubory naší školy, např. s houslovým souborem či kytarovým orchestrem, je také součástí Velkého orchestru školy, který pravidelně vystupuje na benefičních koncertech Děti dětem.

Děti dětem 12. 5. 2010 Absolventský koncert 22. dubna Aula KG

Těší nás zvětšující se zájem o hru na akordeon a rádi přivítáme další členy do naší dobré party.